MONAPA

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار خوزستان

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

08/08/2021 · مراتب ثبت ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی در نامه‌ای از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار خوزستان ابلاغ شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت میراث …

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

08/08/2021 · تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار خوزستان مراتب ثبت ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی را ابلاغ کرد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

08/08/2021 · مراتب ثبت ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی در نامه‌ای‌ از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار خوزستان ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار خوزستان مراتب ثبت ۱۲ اثر ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار خوزستان – خوزنا

ابلاغ ثبت ۱۲ اثر تاریخی خوزستان در فهرست آثار ملی …

مراتب ثبت ۱۲ آثار منقول فرهنگی‌تاریخی در نامه‌ای از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار خوزستان ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی 12 اثر منقول فرهنگی تاریخی به استاندار …

08/08/2021 · مراتب ثبت 12 اثر منقول فرهنگی تاریخی در نامه ای از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار خوزس

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۲ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار خوزستان; آماده‌سازی بیمارستان صحرایی در جنوب غرب خوزستان; آتش زدن پایه برق باعث خاموشی منطقه کیان آباد اهواز شد

ابلاغ مراتب ثبت ملی 12 اثر منقول فرهنگی تاریخی به استاندار …

مراتب ثبت 12 اثر منقول فرهنگی تاریخی در نامه ای از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار خوزستان ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت ملي 13 اثر منقول فرهنگي‌تاريخي به استاندار …

31/07/2021 · ابلاغ مراتب ثبت ملي 13 اثر منقول فرهنگي‌تاريخي به استاندار زنجان 9 مرداد 1400 – 12:15:20 ب.ظ خبرگزاری آریا- در نامه‌هایی از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مراتب ثبت 13 اثر منقول …

مراتب ثبت ملی ۱۳ اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار مرکزی ابلاغ …

03/07/2021 · به‌گزارش خبرگزاری فارس از اراک وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار مرکزی مراتب ثبت ملی ۱۳ اثر فرهنگی‌تاریخی را ابلاغ کرد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۱۳ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

در نامه‌هایی از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مراتب ثبت ۱۳ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار زنجان ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۷ اثر منقول فرهنگی تاریخی به استاندار …

مراتب ثبت ملی هفت اثر منقول فرهنگی تاریخی در چهار نامه‌ از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار سمنان ابلاغ شد. به‌گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، در یکی از نامه …

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۷ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

10/08/2021 · مراتب ثبت ملی هفت اثر منقول فرهنگی‌تاریخی در چهار نامه از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار سمنان ابلاغ شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت …

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۸ اثر فرهنگی‌ تاریخی به استاندار …

14/07/2021 · مراتب ثبت ۸ اثر در فهرست میراث فرهنگی- تاریخی ملی از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار اصفهان ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی هفت اثر منقول فرهنگی تاریخی به …

مراتب ثبت ملی هفت اثر منقول فرهنگی تاریخی در چهار نامه از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استان

مراتب ثبت ملی ۹ اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار یزد ابلاغ شد …

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار یزد مراتب ثبت ۹ اثر فرهنگی‌تاریخی در فهرست ملی و یک اثر در فهرست واجد ارزش تاریخی‌ فرهنگی را ابلاغ کرد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی 6 اثر طبیعی به استاندار کردستان

همچنین دکتر مونسان در پنج نامه مشابه و جداگانه دیگر ثبت ملی پنج اثر طبیعی ملی را به استاندار کردستان ابلاغ کرده است که عناوین آثار و نشانی و مشخصات ثبت ملی آن‌ها عبارت است از: 1.

ابلاغ مراتب ثبت ملی 7 اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار تهران

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار تهران مراتب ثبت هفت اثر فرهنگی‌تاریخی را ابلاغ کرد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۷ اثر فرهنگی تاریخی به استاندار تهران …

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار تهران مراتب ثبت هفت اثر فرهنگی‌تاریخی را ابلاغ کرد که یکی از این آثار کارخانه نوشابه سازی تهران بود.

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۹ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی به استاندار …

مراتب ثبت ۹ اثر منقول فرهنگی‌تاریخی در ۲ نامه از سوی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استاندار اصفهان ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت ملی ۷ اثر فرهنگی‌تاریخی به استاندار تهران …

25/07/2021 · وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار تهران مراتب ثبت هفت اثر فرهنگی‌تاریخی را ابلاغ کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,