MONAPA

از چهار پیشنهاد برای مدیریت هوشمند کرونا تا استقبال عین‌اللهی از «طرح جمعیت» دولت سایه

حیات طیبه » پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر سعید جلیلی

از چهار پیشنهاد برای مدیریت هوشمند کرونا تا استقبال عین‌اللهی از «طرح جمعیت» دولت سایه mdi-newspaper اخبار | نشست مشترک با وزیر ورزش و جوانان:

حمایت قاطع دکتر جلیلی از مواضع ضد فساد وزارت بهداشت برای …

از چهار پیشنهاد برای مدیریت هوشمند کرونا تا استقبال عین‌اللهی از «طرح جمعیت» دولت سایه mdi-calendar 07 شهریور 1400 mdi-comment-outline 5 مطالـعه بیشتر

واکسیناسیون و مهار کرونا، اولویت دولت سیزدهم – ایرنا

2 روز قبل · دکتر عین اللهی افزود: یکی از اولویت های دولت در مقابله با کرونا، واکسیناسیون است که خوشبختانه همه دستگاه ها و مردم در این زمینه پای کارند و استقبال مردم خوب است.

پیشنهادی برای مدیریت همزمان کرونا و اقتصاد | خبرهای فوری مهم

اجتماعی اقتصادی سلامت پیشنهادی برای مدیریت همزمان کرونا و اقتصاد خبرمهم: «ما اطلاع دقیقی نداریم که صندوق توسعه ملی چقدر پول دارد اما هر چه باشد، امروز روز مبادای کشور است و باید از این قلک برای عبور آبرومند و کم‌هزینه …

اتمام واکسیناسیون کرونا تا دهه فجر امسال – ایسنا

31/08/2021 · خود واکسیناسیون هم باید هوشمند شود تا هم فرد و هم اطرافیانش ایمن شوند. وی با تاکید بر لزوم استقبال مردم از طرح‌های مدیریتی بیان کرد: قبل از اجرای هر طرحی باید مردم با آن آشنا شوند.

پیشنهاد جریمه برای متخلفین کرونایی در تهران

وزیر کشور از ارائه پیشنهاد جریمه برای متخلفین عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در تهران به عنوان الگو خبر داد و گفت: در صورت تصویب این موضوع در ستاد ملی با روش های اقناع سازی و جذب همراهی مردم این پیشنهاد اجرایی خواهد شد.

شبکه شاد؛ تحولی نوپا در آموزش با آینده‌ای تاریک و روشن – ایرنا

استان‌ها- ایرنا- گسترش آموزش مجازی و ورود به این عرصه شاید همواره از سوی متخصصان آموزشی مطرح بوده و همواره با این استدلال که نیاز به زیرساخت ها و امکانات لازم دارد به حاشیه رانده شده اما ویروس کرونا که آمد راه را برای …

گلایه های فرمانده ستاد مدیریت کرونا از عدم همکاری تهرانی …

فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران با ابراز گلایه از مردم برای عدم رعایت نکاتی مانند ماندن در منزل و جدی گرفتن توصیه های بهداشتی، گفت: این موضوع سبب افزایش بار زحمات کادر درمانی کشور شده است.

جلیلی: بسیاری از عوامل دخیل در حوزه سلامت منحصر درباره …

29/08/2021 · به گزارش مشرق، جمعی از کارشناسان کارگروه سلامت دولت سایه به منظور ارائه پیشنهادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت در خصوص مدیریت بیماری کرونا و دیگر چالش‌های نظام سلامت، با وزیر جدید بهداشت دیدار کردند.

در یک نگاه؛ مهمترین دلایل مخالفان و موافقان وزیران چه بود …

– عین‌اللهی در برنامه‌های خود توجه ویژه به مناطق محروم دارد. خلیل بهروزی فر (نماینده فومن و شفت): – ۹۱ درصد برنامه‌های عین اللهی همسو با اسناد بالادستی است. – وی برای مهار کرونا برنامه جامع دارد.

از پاسخ شورای نگهبان به شایعات تا زمزمه های وحدت نامزدها …

از پاسخ شورای نگهبان به شایعات تا زمزمه های وحدت نامزدها. حوزه/ شنیده های انتخاباتی در ۲۴ ساعت گذشته از رسانه های مختلف در بسته‌ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم «خبرگزاری حوزه» می …

معین: اصرار بر منع ورود برخی واکسن‌ها خطا بود

پیشنهادات ام برای عبور از این بحران: ۱- ارزیابی دقیق علمی و سریع عملکرد وزارت بهداشت، دولت و نظام، و روشن کردن ضعف ها و قوت های آن.. ۲- بر پایه ارزیابی فوق، تجدید نظر در ساختار ستاد ملی مبارزه با …

تابناک | TABNAK

عین اللهی در نشستی که با روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور داشت، ضمن توصیه ایشان به سرکشی از بیمارستان ها گفت: همه ما خدمتگزار مردم هستیم و باید این مساله توسط مردم در عرصه مشاهده شود.

یادداشت مخاطب / پیشنهاد برای تسریع ازدواج به مجلس و دولت …

یادداشت مخاطب / پیشنهاد برای تسریع ازدواج به مجلس و دولت!: … *بخش یادداشت مخاطب برای انتشار دیدگاه های متفاوت در حوزه های مختلف که از سوی برخی مخاطبان مطرح می شود راه اندازی شده است و مطالب این …

حاشیه نشینی، زنجیره ای از ناهنجاری‌ها

حاشیه نشینی یکی از چالش هایی است که در اقصی نقاط جهان به عنوان معضلی جدی مطرح است،پدیده ای که در کشور ایران نیز مسبب و عامل ناهنجاری های متعددی به شمار می رود.

اعتصاب‌ها و تجمع‌های اعتراضی ادامه‌دار در بطن بحران کرونا …

06/10/2020 · اعتصاب‌ها و تجمع‌های اعتراضی ادامه‌دار اقشاری که در برابر بیماری آسیب پذیرند، به بخشی از صحنه‌ی کرونایی جامعه بدل شده‌اند.

به کارگیری مدیریت دانش در دوران کرونا – ویرگول

در این مقاله 3روش کاربردی برای به‌کارگیری مدیریت دانش در دوران کرونا ، توسط شرکت مشاور مدیریت دانش دانا بررسی شده است. آموزش مدیریت دانش به کارکنان کم‌کار در دوران کرونا کمک می‌کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,