MONAPA

البته که خودمان را قربانی تقدیر نکنیم بلکه سعی کنیم تغییر کنیم .

خودباوری چیست

خودمان را سرزنش و دچار فشار روانی نکنیم بلکه سعی کنیم آموزش ببینیم . تصویرسازی ذهنی کنیم. تصویرسازی ذهنی را دست کم نگیریم قدرت فوق العاده‌ای دارد مخصوصا در بالابردن اعتماد به نفس و خودباوری.

چقدر به مسائل مکعبی نگاه می‌کنید؟ | اندیشه برتر

07/07/2021 · [1] ناظر به همین مثبت اندیشی و نگاه مکعبی داشتن است؛ چرا که این نگاه مثبت داشتن و هفتاد محمل درنظر گرفتن برای رفتار برادر دینی، باعث می شود هم جلوی بد شدن حال خودمان گرفته شود و هم تک بُعدی به مسائل نگاه نکنیم.

جستار – اختلال دستگاه محاسباتی

البتّه من به‌ هیچ ‌وجه نمیخواهم توصیه کنم که به نیروی درونی خودمان با چشم مبالغه نگاه کنیم؛ نه، واقعیّت را ببینیم، سعی کنیم آن را ارتقاء بدهیم؛ امّا بشدّت توصیه میکنم که با هر توانی که داریم …

کار جمعی و به دور از قهرمان سازی تنها راه رهایی از …

کار جمعی و به دور از قهرمان سازی تنها راه رهایی از قلدرمنشی در عرصه فرهنگ، گفتگو با ناصر فکوهی• متأسفانه در سال‌های اخیر پدیده «قلدری» به شدت در جامعه ما گسترش یافته و اکثر آدم‌ها سعی می‌کنند در هر شرایطی با قلدری …

چه کسی مقصر هست؟ – دنیای چابک

برای “راه حل محور” بودن باید سوال خودمان را تغییر دهیم و به آینده ای که می توانیم آن را تغییر دهیم نگاه کنیم. نتیجه گیری. خواسته یا ناخواسته، یک سری رفتار در نفرات نهادینه شده است.

زندگی شادمانه – گروه فن نهان

08/11/2018 · ما باید قبول کنیم که هیچکس کامل نیست و خودمان را با نقص هایمان بپذیریم . و ریشه اصلی کم رویی توقع تأیید و نیاز به تأیید شدن است . و نباید این توقع را به آرزو تبدیل کنیم .

کار فرهنگی در مساجد | پایگاه خبری رسمی بلاغ

سعی کنیم هر بار جلسة خود را در یکی از پایگاه ها برگزار کنیم. لازم نیست ابتدای کار، حلقة کاری و هماهنگی خودمان را آن قدر وسیع کنیم که نتوانیم جمع و جورش کنیم. می توان چند حلقة کاری تعریف کرد.

ابراهیم عامریان: «دینامیت»، قربانی شد تا سینما را نجات دهد …

فیلم سینمایی «شنای پروانه» در اکران سینما حدود ۳۰۰ میلیون تومان فروخت همین فیلم در اکران آنلاین بیش از ۴ میلیارد تومان را برای خود رقم زد و این مورد را هم فراموش نکنیم که هم‌زمان با اکران، این فیلم قاچاق شد، اما باز هم در اکران آنلاین فروش بسیار خوبی داشت.

بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم

اینکه ما را توصیه میکنند به دعا کردن، به تضرّع کردن، برای این است که گم نکنیم خودمان را، خطا نکنیم؛ خودتان را کوچک نشمرید، ضعیف نشمرید؛ اگر متّکی به منبع لایزال قدرت و ثروت باشید، آن‌وقت دیگر …

بیایید عذرخواهی کردن را بیاموزیم و تمرین کنیم! – ایسنا

۲- مسئولیت اشتباه خود را بپذیرید. وقتی قرار است در مورد رفتار یا حرفی عذرخواهی کنید مهم است که مسئولیت اشتباه خود را به‌تمامی بپذیرید و سعی نکنید بخشی از مسئولیت را به گردن طرف مقابل بیندازید. اگر عذرخواهی تمام و کمال نباشد خود نوعی توهین است. عذرخواهی همراه با توجیه و بهانه …

کمالوند: سال دوم، قهرمانی یا خداحافظی از مربیگری! :: ورزش سه

01/08/2021 · چرا باید بازیکن 30-40 میلیاردی که در باشگاه هست را جذب کنیم. زمان هم 5 سال نگفتیم و 2 سال می گوییم. سعی می کنیم قراردادهای 3-5 ساله ببندیم تا بازیکن نسبت به تیمش عرق پیدا کند.

چگونه برنامه ریزی کنیم؟

در ادامه به 8 مورد از راه های برنامه ریزی کردن اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با استفاده از آن ها، موفقیت را برای خودتان دست یافتنی تر از همیشه کنید. 1. تهیه چک لیست روزانه. تهیه چک لیست روزانه …

گام 3 – پویش ملی صادرات

استراتژی سازمان. در گام اول گفتیم که صادرات را باید از خودمان آغاز کنیم. شایستگی ها و نقاط قوت خودمان را بدانیم و در گام دوم گفتیم که باید روی export plan و روی توانمندی ها و توانمندسازی های خود و رفع نیازها و بهبود نقاط ضعفمان …

اهمیت انعطاف پذیری عاطفی و روش هایی برای کسب آن

در حال حاضر و در زندگی های امروزی استرس ها به واقعیت های زندگی مدرن تبدیل شده اند و به همین …

اصلاح‌طلبان، اصلاح‌طلب نیستند» – ایسنا

10/08/2021 · در مرحله اول که مظفرالدین میرزا پادشاه می‌شود، امین‌الدوله را وزیر می‌کند و او کسی است که از نظر فکری تحت‌تأثیر ملکم است و ملکم امیدوار می‌شود به اینکه تغییر ساختاری که موردنظرش است با آمدن امین‌الدوله و همراهیِ مظفرالدین‌شاه اتفاق بیفتد.

مانع ضرر در بازار رمزارز ها می‌شویم

08/08/2021 · ما در شرکت نیک‌اندیش همیشه به فکر توسعه زیرساخت‌ها بوده و همیشه بر این باور هستیم که با تکنولوژی نمی‌توان جنگید و باید برای منافع ملی و شرایط خاص کشور برای تحریم‌ها و کمبود مراودات مالی، زیرساخت‌هایمان را تقویت کنیم و امید ما به تعامل بیشتر این حوزه با حاکمیت است.

شعر نو : آب را گل نکنیم

آب را گل نکنیم, نویسنده: ناظمی معزآبادی اصغر, سهراب سپهری از نادر شاعرانی ست که در عصر حاضر بعداز سده ها چون مولانا و عطار به “خودآگاهی” دست یافته با آگاهی یافتن از ماهیت خود وکشف ت

فرارو | تحریم با اقتصاد ایران چه می‌کند؟

همه این‌ها که ساختیم نیازمند پشتوانه اقتصادی و پول است. اگر نتوانیم اقتصاد خودمان را نجات دهیم، بقیه دستگاه‌ها ممکن است با مشکل مواجه شوند.

آشنایی با پویش ملی صادرات – پویش ملی صادرات

ما هستیم که باید باهم اقتصادمان را بسازیم. ما هستیم که باید مسئولیت اجتماعی خود را به درستی اجرا کنیم. باید منافع اجتماعی، منافع جمعی و منافع ملی را اولویت قرار دهیم که منافع خودمان هم در آن است.

چطور در شبکه‌های اجتماعی بهتر گفت‌و‌گو کنیم؟

سرزنش‌کردن سبب می‌شود فرد مقابل به‌سختی نظرش را تغییر دهد. به خاطر داشته باشیم، آن‌ها که نظرشان را تغییر می‌دهند به چیزی دست می‌یابند که ما به آن دست نمی‌یابیم: تغییر ذهن.

تجربه های معلمان ابتدایی علل بی علاقگی دانش آموزان به ریاضی

تجربه های معلمان ابتدایی بررسی علل بی علاقگی دانش آموزان نسبت به درس ریاضی، ابتکارات و پیشنهادات حرفه ای، با فرمت ورد و قابل ویراش

به مناسبت ثبت روز ملی فناوری اطلاعات در تقویم: فناوری؛ بال …

13/07/2021 · امسال برای اولین بار ۲۲ تیرماه در تقویم به عنوان روز ملی فناوری اطلاعات نام‌گذاری شده که انتخاب آن با زادروز محمدبن‌موسی خوارزمی است.

قوانین کسب و کار (۴): آن را کمی بهتر انجام بده | روزنوشته …

ظاهراً در شرکت مادر، یک فرد ایرانی هم مشغول کار بود و به همین دلیل شرکت مادر به ما اعلام کرد که خوشبختانه ما می‌توانیم خودمان ترجمه فارسی را هم تنظیم کنیم و تحویل دهیم. روزی که اسناد تحویل شد …

مسائل مستحدثه/بورس /جایگاه بورس در ساختار معاملات – درس …

3) قلب رحیمی دارد. امروز در درس تفسیر عرض کردیم رحیم، یعنی کسی که مهرش، همیشگی و گسترده است. محبتش، زودگذر نیست؛ مداوم است. انسان بهشتی، قلب رحیمی دارد. سعی کنیم قلب رحیم را در خودمان پیاده کنیم.

شب یلدا – ایرنا

اگر یک شب یلدا، یک ماه یا یک سال همدیگر را نبینیم و مراسم برگزار نکنیم و از جان خودمان و عزیزانمان مراقبت کنیم، می‌توانیم در سال‌های دیگر در کنار خانواده مراسم‌های مختلف برگزار کنیم و البته …

عرفان شرقی و تصوف اسلامی در گفتگو با مصطفی ملکیان • صدانت

15/08/2021 · از حصاری که دور خود کشیده ام و گفته ام که این، مصطفی است. از این حصار بیرون باید بشوم. ام المشکلات ما این است که خود را ego بدانیم و سعی بشود از این ego دفاع کنیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,