MONAPA

روش های اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری – موسسه اصطهباناتی

26/03/2018 · شما باید حداقل یکی از موارد زیر را برای اقامت در پرتغال از طریق سرمایه گذاری داشته باشید: انتقال وجوه بیش از 1 میلیون یورو; ایجاد حداقل 10 شغل در کشور پرتغال

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

کارت اقامت دائم پرتغال، حداقل شرط اقامت در پرتغال ندارد اما چنانچه دارنده اقامت دائم پرتغال بدون توجیه قابل قبولی به مدت ۲۴ ماه متوالی یا ۳۰ ماه غیر متوالی ظرف سه سال خارج از پرتغال باشد، ممکن است مجوز اقامت دائم او باطل شود.

دریافت اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌ گذاری (ویزای طلایی پرتغال)

روش‌های سرمایه‌گذاری جهت دریافت اقامت پرتغال. روش اول – سرمایه‌گذاری در املا ک به یکی از روشهای زیر: سرمایه‌گذاری به میزان حداقل ۲۸۰ هزار یورو در املاک و مستغلات (در مناطقی که بیش از۳۰ سال …

شرایط و مراحل دریافت اقامت دائم – پرتغال | اقامت از طریق …

28/06/2018 · شرایط و مراحل قدم به قدم برای اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری. ساوری و شرکا، نماینده رسمی دولت پرتغال. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور پرتغال – املاک ساحل …

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور پرتغال یکی از راه های قانونی مهاجرت به کشور پرتغال، دریافت اقامت از راه سرمایه گذاری در این کشور می باشد. همانطور که …

اخذ اقامت اروپا ۲۰۲۱: از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و …

کشور پرتغال برای سرمایه گذارانی که به صورت فعال و غیرفعال در این کشور سرمایه‌گذاری می‌کردند، ویزای طلایی صادر می‌کرد و به این سرمایه گذاران ظرف مدت کوتاهی اقامت دائم این کشور را اعطا می‌کرد.

ثبت شرکت پرتغال و اقامت از طریق سرمایه گذاری پرتغال از این …

ثبت شرکت پرتغال و اقامت از طریق سرمایه گذاری در این کشور مناسب کارفرمایانی است. که علاوه بر اینکه می خواهند اقامت دائم یکی از کشورهای حوزه شینگن را داشته باشند.

اقامت سرمایه گذاری پرتغال

اقامت و سرمایه گذاری در اسپانیا ، یونان ، پرتغال,اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری,دریافت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری,میخوای یه سرمایه گذاری و کسب درامدرایگان کنی,سرمایه گذاری در سال ۱۴۰۰,بررسی سهام گروه سرمایه …

شرایط اخذ اقامت دائم پرتغال و پاسپورت پرتغال از طریق …

29/10/2018 · پس از پنج سال دارا بودن اقامت پرتغال به روش قانونی (تنها سالی یک هفته حضور فیزیکی نیاز است) می‌توان به ترتیب برای اخذ اقامت دائم پرتغال یا تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کرد، به شرطی که در سطح ابتدایی، زبان پرتغالی بلد …

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به همراه یک دوست – موسسه …

اگر بنده با 3000/000/000 تومن برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور های خارجی اقدام کنم میتوانم یکی از دوستانم را که هیچ پولی برای سرمایه گذاری ندارد را با خودم ببرم و به همراه ایشان اقامت از طریق سرمایه گذاری (با این …

اخذ اقامت پرتغال: از طریق بازنشستگی، ازدواج، تمکن مالی و کاری

اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی. بهترین روش اخذ اقامت پرتغال از روش تمکن مالی، اثبات توان مالی در داخل اتحادیه اروپا میباشد و بهترین گزینه برای این امر، افتتاح حساب بانکی در پرتغال است. این ویزا به نوعی میتواند با ویزای بازنشستگی مرتبط باشد؛ چرا که به واسطه اخذ ویزای …

اقامت پرتغال – اقامت اروپا

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری. برنامه ویزای طلایی پرتغال ( اقامت پرتغال ) اقامت 6 ساله را مبتنی بر سرمایه گذاری برای اتباع غیر اتحادیه اروپا به ارمغان می آورد. پرتغال اقامت و شهروندی را به متقاضیان ارائه می دهد. تنها ۷ روز در سال نیاز به اقامت در پرتغال می باشد.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی – frown2flock

06/06/2018 · اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری که عمدتاً تحت عنوان ویزای طلایی (Golden visa) از آن یاد می شود، یکی از جذاب ترین برنامه های مهاجرت به اروپا برای سرمایه گذاران بین المللی است.

سرمایه گذاری در روسیه (روش های اخذ اقامت روسیه از طریق …

28/11/2016 · یکی از راه های اخذ اقامت در روسیه، از طریق سرمایه گذاری می باشد. به دلیل نزدیکی کشور روسیه به ایران متقاشیان این امر رو به افزایش است.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئیس – موسسه اصطهباناتی

08/10/2016 · برنامه اخذ ویزای اقامت این کشور برای سرمایه گذاران دارای ارزش خالص بالا که می تواند از طریق بسته مالی سوئیس اقدام کنند بسیار راحت تر است به موجب آن افراد بایستی مالیات درآمد یا دارایی های خود بپردازند و تنها هزینه های زندگی آنها مشمول مالیات نمی باشد.

روش‌های گرفتن اقامت و سرمایه‌گذاری در انگلیس

25/12/2019 · اقتصادنیوز: کشور انگلستان در چند سال گذشته و طی تصویب قوانین جدید مهاجرتی این کشور، دو طرح کلی را برای متقاضیان اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان معرفی کرده است:

دریافت اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری با 200 هزار یورو

میخوام اقامت اتریش رو از طریق سرمایه گذاری به دست بیارم. حدود 200 هزار یورو سرمایه دارم. تحصیلات خودم و همسرم هم کارشناسی هست و سن مون زیر 35 سال هست.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

«این روش مهاجرتی برای همیشه بسته شده است». شما می توانید به جای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال از روشهای کارآفرینی کبک و یا بیزینسی استان های خاص استفاده نمایید.. این برنامه جهت توسعه و تولید اشتغال در …

جذب 838 میلیون یورو از طریق برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال

28/01/2019 · بر اساس آمار منتشر شده از اداره مهاجرت پرتغال (SEF) در تاریخ یک ژانویه 2019، پرتغال 838 میلیون یورو سرمایه خارجی از طریق برنامه اقامت سرمایه‌گذاری پرتغال در سال 2018 دریافت کرد که 0.6 درصد کمتر از سال قبل بوده است.

بررسی شرایط و روش های دریافت اقامت تاجیکستان در سال 2020

10/06/2018 · راه های مختلفی برای دریافت اقامت تاجیکستان از جمله تحصیل، کار و سرمایه گذاری وجود دارد که به واسطه ی این روش ها می توانید ابتدا اقامت موقت و سپس اقامت دائم این کشور را بدست آورید.

اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری – پارس مهاجرت

22/08/2020 · اخذ اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرتی به کشور لهستان است که به سرمایه داران بین المللی پیشنهاد می شود.

اقامت اندونزی از طریق سرمایه گذاری – پارس مهاجرت

03/03/2021 · اخذ اقامت اندونزی از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرتی به این کشور پر جمعیت واقع در جنوب شرقی آسیا است.

Investment migration – Come to Portugal

زندگی در پرتغال. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مخارج و شرایط زندگی در پرتغال و نحوه دریافت اخذ اقامت این کشور و انواع ویزای کشور پرتغال از طریق لینک زیر وارد شوید.

سرمایه گذاری در پرتغال | افتاب رسا | اقامت اروپا از طریق …

سرمایه گذاری در پرتغال. اقامت پرتغال با سرمایه گذاری. به سرمایه گذاری در پرتغال برای گرفتن تابعیت فکر می کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی – تمکن مالی پرتغال – هلدینگ …

مراحل اخذ ویزای تمکن مالی پرتغال (2020) شرح. مرحله 1. درخواست ویزا از طریق مراجعه به سفارت پرتغال. مرحله 2. افتتاح حساب بانکی و اجاره منزل در پرتغال. مرحله 3. درخواست برنامه ویزای اقامت در پرتغال.

اخذ اقامت آمریکا: چگونگی و شرایط اخذ اقامت دائم برای ایرانیان

در این مقاله روش های متداول و ممکن اخذ اقامت آمریکا را به اختصار مطرح میکنیم. افراد از طریق ازدواج، کار، سرمایه گذاری، تحصیل و… می توانند

سرمایه گذاری در ترکیه_پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری …

افراد با سرمایه گذاری در ترکیه می‌توانند اقامت ترکیه را در مدت 3 الی 6 ماه دریافت کنند. اما برای شهروندی ترکیه، باید از طریق اداره مهاجرت و درخواست برای بررسی اسناد اقدام شود تا در مورد فرد تصمیم بگیرند.

| اخذ اقامت اروپا | املاک در اروپا | مهاجرت به اروپا …

01/06/2018 · [TITLE]وزارت امور خارجه[/TITLE]قوانین بسیار آسان و مالیات نسبتا پایین کشور یونان سبب شده که …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,