MONAPA

شناسه (imei) دستگاه چیست؟

IMEI | کاربرد IMEI | سریال شناسه تلفن همراه | IMEI چیست و …

IMEI چیست؟ IMEI برگرفته از International Mobile Equipment Identity و به معنای هویت یا شناسه بین‌المللی تجهیزات موبایل می‌باشد، یک شناسهٔ عددی منحصربه‌فرد برای هر گوشی همراه است که آن را از سایر دستگاه‌های مشابه …

IMEI چیست و چه کاربردی دارد؟

imei چیست ؟ هویت بین المللی تجهیزات تلفن همراه و یک شناسه ی عددی منحصر به فرد برای هر دستگاه تلفن همراه است و کمک می کند تا بتوان دستگاه ها را از هم جدا کرد

IMEI چیست و چه کاربردی در گوشی‌های موبایل دارد؟

IMEI چیست؟ IMEI برگرفته از International Mobile Equipment Identity و به معنای هویت یا شناسه بین‌المللی تجهیزات موبایل می‌باشد، یک شناسهٔ عددی منحصربه‌فرد برای هر گوشی همراه است که آن را از سایر دستگاه‌های مشابه …

مشاهده سوالات و مشکلات متداول در سامانه همتا و طرح رجیستری

1-7- دستگاه من قبل از شروع طرح، فعال بوده است ولی احتیاج به تعمیر پیدا کرد. شناسه (imei) دستگاه ام پس از تعمیر تفاوت نکرد (با شناسه (imei) روی جعبه، یکسان است). آیا باید اقدام خاصی انجام دهم؟

ردیابی گوشی های موبایل در سامانه همتا/ دلیل خطا در استعلام …

کاربران هنگام استعلام شناسه imei از سامانه همتا ممکن است با خطا مواجه شوند که این موضوع می‌تواند به علت اشتباه وارد کردن imei، غیرفعال شدن آن یا غیرمعتبر بودن آن باشد، اما هریک از این خطاها را می‌توان رفع کرد.

شرکت نیک پارسیان شریف قشم

شناسه (imei) دستگاه چیست؟ شناسه دستگاه یا IMEI، یک شناسه بین‌المللی با 15 رقم است. این شناسه برای هر دستگاه با قابلیت نصب سیم‌کارت منحصربه‌فرد است.

جدیدترین‌های «شناسه IMEI دستگاه»

صراط: با اجرای طرح رجیستری، تنها دستگاه‌هایی که از مبادی قانونی وارد کشور شده‌ و یا پیش از شروع طر

سوالات متداول – تک تیم فن

شناسه imei چیست؟ تمامی دستگاه هایی که دارای قابلیت نصب سیم کارت بوده و از شبکه ارتباطات سیار استفاده می کنند دارای یک شناسه بین المللی 15 رقمی منحصر به فرد با نام imei می باشند.

سوالات مقدماتی طرح ثبت تلفن همراه – رجیستری موبایل

11/11/2019 · ۶-۱- شناسه (imei) قانونی چیست؟ دو دسته شناسه (imei) قانونی وجود دارد. دسته اول شناسه (imei) دستگاه‌هایی است که به‌طور قانونی و از مبادی رسمی گمرکی وارد کشور شده باشد.

معنی خطای استعلام شناسه موبایل از سامانه همتا در ثبت گوشی …

16/03/2019 · برخی متقاضیان هنگام ثبت گوشی مسافری پیغامی مبنی بر «خطا در استعلام imei از سامانه همتا؛ شناسه دستگاه وارد شده معتبر نیست» مشاهده می‌کنند؛ کمیته اجرای رجیستری توضیح داده که در این موقع مسافر باید چه کند.

علت خطای استعلام IMEI از سامانه همتا چیست؟

خطاهایی که در صورت استعلام شناسه imei از سامانه همتا دریافت می‌کنید، می‌تواند به علت اشتباه وارد کردن imei، غیرفعال شدن آن یا غیرمعتبر بودن آن باشد که برای هریک از این خطاها راهکارهایی وجود دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,