MONAPA

نحوه ارسال عکس‌ها و ویدئوهای ناپدیدشونده «یک‌ بار مشاهده» در واتساپ

نحوه ارسال عکس‌ها و ویدئوهای ناپدیدشونده «یک‌ بار مشاهده …

زمانی‌که با قابلیت یک‌ بار مشاهده عکس یا فیلمی را ارسال می‌کنید، کنار فایل ارسال‌شده عدد ۱ نمایش داده می‌شود و بعد از مشاهده عکس، به‌صورت خودکار پاک خواهد شد.

آموزش ارسال عکس و ویدیوی یک بار مصرف در واتساپ

جدیدترین ویژگی اضافه‌شده به واتساپ «یک‌ بار مشاهده» (View Once) است. با این ویژگی کاربران می‌توانند عکس و ویدئو را به‌صورت یک‌ بار مشاهده ارسال کنند.

آموزش ارسال عکس و ویدیوی یک بار مصرف در واتساپ – مجله …

08/08/2021 · واتساپ ویژگی دیگری نیزبه نام پیام محوشونده یا ویدیوی یک بار مصرف در واتساپ ارائه می‌دهدکه با فعال‌کردن آن تمامی فایل‌ها ومتن‌های ارسال‌شده

نحوه ارسال فیلم و عکس های ناپدیدشونده در واتساپ ( یک بار …

چگونه در واتس اپ فیلم و عکس های ناپدیدشونده ارسال کنیم ؟ ( اندروید ) 1.برنامه واتساپ را روی گوشی خود باز کنید و به صفحه چت مخاطب مورد نظر بروید.

قابلیت «یک بار مشاهده» تصاویر و ویدیوها، در آپدیت تازه …

04/08/2021 · هدف از فعال‌کردن این قابلیت آن است که کاربران بتوانند مدیریت بیشتری بر محتوای ارسال‌شده در چت‌ها داشته باشند. کاربرانی که این قابلیت برای آن‌ها فعال شده باشد، در هنگام ارسال عکس یا ویدیو، گزینه «یک‌بار مشاهده» را در قسمت کپشن مشاهده می‌کنند.

قابلیت جدید «یک‌ بار مشاهده» برای همه کاربران واتساپ فعال …

به‌گزارش خبرگزاری ورج، واتساپ به‌تازگی قابلیت «یک بار مشاهده» خود را برای کاربرانش فعال کرده که با استفاده از آن، تصاویر یا ویدئوهای موجود در صفحه چت پس از باز‌شدن حذف می‌شوند. هنگام ارسال عکس یا فیلم، با ضربه‌زدن روی …

قابلیت جدید «یک‌ بار مشاهده» برای همه کاربران واتساپ فعال …

04/08/2021 · هنگام ارسال عکس یا فیلم، با ضربه‌زدن روی دکمه‌ای که با عدد ۱ نمایش داده شده است و در سمت چپ دکمه ارسال قرار دارد، این قابلیت را می‌توانید فعال کنید.

قابلیت جدید «یک‌ بار مشاهده» برای واتساپ فعال می‌شود – دیجی دو

05/08/2021 · اگر کاربر تصمیم به فعال کردن این قابلیت دارد، باید هنگام ارسال عکس و یا فیلم، روی دکمه‌ای که با عدد ۱ در سمت چپ کنار دکمه ارسال موجود است، اقدام به عکس گرفتن و یا فیلم گرفتن کند.

5 روش حل مشکل دانلود و ارسال نشدن عکس و فیلم در واتس اپ …

12/01/2018 · مشکل دانلود نشدن تصاویر در واتس اپ. گاهی اوقات حتی زمانی که گزینه Save Incoming Media را فعال کرده اید اما باز واتس اپ نمی تواند عکس ها و ویدیوهای شما را در فهرست دوربین ذخیره کند.

مشکل محدودیت ارسال ویدیو حجم‌بالا در واتس‌اپ و معرفی اپ …

30/07/2018 · در پیام‌رسان محبوب WhatsApp ارسال فایل‌های مولتی‌مدیا مثل ویدیو و عکس و موسیقی ساده است اما واتس‌اپ برای خلوت‌تر نگه داشتن سرورهای خود، حجم فایل را به ۱۶ مگابایت محدود کرده است. لذا اگر ویدیویی با ظرفیت بیش از ۱۶ مگابایت …

حل مشکل دانلود نشدن فایل در واتساپ و عدم نمایش عکس و …

03/08/2020 · از جمله قابلیت دانلود فایل‌های مختلف، از تصاویر و ویدیو گرفته تا اسنادی با فرمت PDF و یا حتی فایل‌های صوتی. در شرایط عادی همه این فایل‌ها به سادگی و به راحتی دانلود می‌شوند. اما گاهی اوقات شاهد این هستیم که واتساپ وب در دانلود آن‌ها به مشکل بر می‌خورد.

نحوه کارکرد قابلیت View Once واتس اپ و ارسال عکس‌ها و فیلم …

07/08/2021 · در این مقاله قصد داریم نحوه کارکرد قابلیت جدید واتس اپ با نام View Once را که برای ارسال عکس‌ها و فیلم‌های یکبارمصرف درنظر گرفته شده است، به شما آموزش دهیم.

واتساپ قابلیت ویو وانس عکس و فیلم را برای کاربران فعال می …

05/08/2021 · این برنامه یک قابلیت جدید است که برای ارسال عکس‌ها و ویدیوها کاربرد دارد. در این قابلیت کاربران واتساپ می‌توانند عکس‌ها و ویدیو‌های «ویو وانس» (فقط یک بار قابل مشاهده باشد) را از طریق واتس اپ برای مخاطبین خود ارسال کنند.

نحوه ارسال عکس و ویدیو محو شونده در برنامه واتساپ | رسانه …

در این مطلب به بررسی یکی از قابلیت‌های جذاب برنامه واتساپ می‌پردازیم که کاربران با استفاده از آن می‌توانند ویدیوهای محو شونده ارسال کنند.

ارسال عکس و ویدیو ناپدیدشونده در واتس‌اپ | دروپال

تواناتک: واتس‌اپ قابلیت جدیدی را به کاربران خود ارائه کرده است که امکان می‌دهد عکس و ویدیوهای خود را طوری ارسال کنند که پس از یک‌ بار مشاهده توسط مخاطب، به‌طور خودکار از بین برود و در جایی ذخیره نشود.

آموزش ارسال عکس و ویدیوی یک بار مصرف در واتساپ

واتساپ به‌تازگی ویژگی جدیدی به نام «یک‌ بار مشاهده» به اپلیکیشن محبوب خود اضافه کرده است که با آن می‌توان عکس و ویدئو‌ها را به‌صورت یک‌ بار مشاهده ارسال کرد و فایل مدنظر بعد از دیده‌شدن حذف خواهد شد.

آموزش ارسال عکس با رزولوشن و کیفیت اصلی در واتس‌اپ iOS

07/04/2019 · ارسال عکس به کمک واتس‌اپ در اندروید و iOS بسیار ساده است. کافی است از منوی به اشتراک‌گذاری استفاده کنید و WhatsApp و مخاطب موردنظر را انتخاب کنید. اما ارسال عکس با رزولوشن کامل و کیفیت اصلی، روش متفاوتی دارد.

ترفند های واتساپ ؛ از ربات نظرسنجی تا رنگی نوشتن و مچ گیری …

28/03/2021 · ترفند های واتساپ و قابلیت‌های کشف نشده در این برنامه پیام‌رسان محبوب، یکی از موضوعات جذاب برای کاربران این اپلیکیشن است. در این مقاله قصد داریم ترفند های حرفه ای واتساپ را به شما آموزش دهیم.

ارسال عکس و ویدئو ناپدید شونده در واتساپ

08/08/2021 · زمانی که با قابلیت یک بار مشاهده عکس یا فیلمی را ارسال می کنید، کنار فایل ارسال شده عدد ۱ نمایش داده می شود و بعد از مشاهده عکس، به صورت خودکار پاک خواهد شد.

ارسال پیام انبوه در واتساپ | تبلیغات انبوه در واتس اپ …

27/06/2021 · ارسال پیام‌های تبلیغاتی، نظرسنجی‌ها و اطلاعیه‌ها از این طریق گام مهمی در جهت پیشرفت ارائه‌کنندگان کالا و خدمات می‌باشد. قابلیت ارسال انبوه پیام در واتساپ بسیار مفید است.

نحوه زمان‌دار کردن تصاویر قبل از ارسال در واتساپ

05/08/2021 · نحوه زمان‌دار کردن تصاویر قبل از ارسال در واتساپ … دار برای کاربران پخش می‌کند و آن‌ها نمی‌توانند بیش از یک بار تصاویر را در صفحه نمایش خود باز یا بارگیری کنند. … هنوز می‌تواند هنگام باز …

قابلیت «یک‌ بار مشاهده» در نسخه اندروید بتای واتساپ آزمایش …

01/07/2021 · فیسبوک در نسخه‌ اندروید بتای واتساپ، قابلیت «یک‌ بار مشاهده» را از طریق کاربران آزمایش می‌کند.

نحوه کار برنامه اندروید در ویندوز11

در اینجا نحوه کار برنامه های اندروید در ویندوز 11 آورده شده است. … معرفی ویژگی ناپدید شدن عکس ها در واتساپ (۱ نظر) از امروز؛ واتس اپ قابلیت «یک بار مشاهده» ویدئو و عکس را فعال می …

ارسال پیام محوشونده در واتساپ (View Once) چگونه کار می‌کند …

05/08/2021 · واتساپ از جمله گذشته قابلیت یک بار مشاهده یا ارسال پیام محوشونده در واتساپ را برای کاربران نسخه بتا آی او اس ارائه داد و پس از اندک زمانی این ویژگی برای کاربران اندرویدی نیز منتشر شد.

علت باز نشدن فایل pdf در واتساپ

07/08/2021 · اگر در دانلود یا ارسال عکس، ویدیو یا پیام صوتی مشکل دارید، موارد زیر را بررسی کنید: گوشی شما اتصال اینترنت فعال با سیگنال قوی داشته باشد. برای اطمینان تلاش کنید یک صفحه وب را باز کنید. تاریخ و …

آموزش ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت

ارسال فایل زیپ . همچنین بخوانید: آموزش جامع واتس اپ 3.استفاده از برنامه YOWhatsApp. YOWhatsApp یکی از بهترین نسخه های مود شده واتساپ می باشد که قابلیت های فراوانی دارد از جمله این قابلیت ها، ارسال عکس بدون افت کیفیت است.

آموزش ارسال لوکیشن در واتساپ و لایو لوکیشن در آیفون و …

به واتساپ بروید و در قسمت Chats فرد مورد نظر را که می خواهید برای آن لوکیشن ارسال کنید انتخاب نمایید. در قسمت پایین صفحه بر روی گزینه سنجاق کلیک و Location را انتخاب کنید. برای ارسال لایو لوکیشن از …

چگونگی تعیین برنامه پیش فرض برای نمایش عکس، ویدئو و … در …

31/05/2017 · چنین سناریویی را در نظر بگیرید: فرضاً شما عکس های زیادی دانلود کرده و اغلب آن ها را از طریق Gallery مشاهده می نمایید. اما گهگاهی نیاز به ادیت کردن عکس ها در برنامه ای مانند pixlr احساس می شود.

آموزش ارسال عکس و ویدئو ناپدید شونده در تلگرام – تازه کار

آموزش ارسال عکس و ویدئو ناپدید شونده در تلگرام. یک قابلیت جدید به نام رسانه ی ناپدید شونده در تلگرام در اختیار کاربران قرار دارد که با استفاده از آن می توان در تمام چت های دو نفره به ارسال عکس و ویدیوهایی بپردازند که بعد …

قابلیت «یک‌ بار مشاهده» در نسخه اندروید بتای واتساپ آزمایش …

فیسبوک در نسخه‌ اندروید بتای واتساپ، قابلیت «یک‌ بار مشاهده» را از طریق کاربران آزمایش می‌کند.فیسبوک در حال اضافه کردن پیام‌های حذف‌شونده به پلتفرم‌های مختلف خود است.

بهترین روش برای تغییر اندازه عکس ها در ویندوز 10 به صورت …

نحوه ارسال فیلم و عکس های ناپدیدشونده در واتساپ ( یک بار مصرف ) دانلود کنید : تصاویر پس زمینه جدید و زیبا از گوشی ZTE Axon 30 5G

آموزش باز کردن عکس در ویندوز 10 با Windows Photo Viewer

آموزش باز کردن عکس در ویندوز 10 با Windows Photo Viewer . در ویندوز جدید مایکروسافت ویژگی های بسیاری قرار داده شده. در کنار ویژگی های جدید بعضی از امکانات قبلی ویندوز حذف شده است که بسیاری از کاربران را ناراضی کرده است.

دایرکت ناپدید شونده در اینستاگرام – تبلیغات شبکه های …

سپس می‌توانید دکمه Save را برای ذخیره تصویر و یا دکمه فلش رو به سمت راست را برای ارسال دایرکت ناپدیدشونده انتخاب کنید. توجه کنید که تصاویر انتخاب شده از گالری باید عمودی باشند وگرنه اینستاگرام تنها بخشی از آن را نمایش خواهد داد؛ بهترین راه استفاده از دوربین همین بخش است.

8 روش حل مشکل پخش نشدن ویدئوهای یوتیوب در موبایل و دسکتاپ …

13/03/2020 · در این تصویر مشاهده می‌کنید که 65% کاربرن مشکل پخش شدن ویدئو در یوتیوب را گزارش داده‌اند … یک بار مودم را خاموش و روشن کنید … نحوه ارسال لوکیشن یا موقعیت مکانی در واتساپ، تلگرام و Google Maps.

ارسال عکس نوشته و ویدئو همراه با کپشن از طریق روبات تلگرام

تلگرام یکسری محدودیتها برای ارسال عکس و فیلم در نظر گرفته؛ مثلا اینکه تصاویر موقعی که آدرس یو ار ال میدیم نمیتونن بیشتر از 5مگابایت باشن و ویدئوها هم نمیتونن بیشتر از 20 مگابایت باشه.

آموزش تغییر عکس پروفایل واتساپ به همراه تغییر نام و …

آموزش تغییر عکس پروفایل واتساپ به همراه تغییر نام و استاتوس. مانند هر اپلیکیشن پیام رسان دیگری، واتساپ هم این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا عکس پروفایل، نام و استاتوس خود را تغییر دهید.

نرم افزارهاي نابینایان و ترفندهای رایانه | ترفند شبکه های …

این تنظیمات قابل تغییر است. به «تنظیمات» و سپس «گپ ها» بروید. در دستگاه‌های Android، خاموش کردن “قابلیت مشاهده رسانه” جلوی نمایش عکس‌ها و فیلم‌های تازه بارگیری شده در گالری تلفن شما را می‌گیرد.

نحوه گرفتن عکس به صورت اسکرول از صفحه موبایل

به گزارش «نبض فناوری»، گرفتن عکس از ویژگی های اصلی اندروید است، اما در طول سال ها کمی تغییر کرده است. اندروید 11 یک ui اسکرین شات جدید ارائه داده و اندروید 12 بر این اساس ساخته شده است.

نحوه گذاشتن حاشیه دور عکس ها در Word – بخش آموزش / خبری …

27/02/2021 · نحوه گذاشتن حاشیه دور عکس ها در Word … همچنین این یک روش آسان است تا آنها را کمی بیشتر قابل تشخیص کنید. … لطفا نظر خودتان را برای ما ارسال کنید تا نقاط قوت و ضعف مطالب مشخص شده و در جهت بهبود …

آموزش ارسال اموجی و استیکر در تلگرام – موبایل کمک

25/04/2017 · در تلگرام امکان استفاده از اموجی ها و استیکرها وجود دارد. اما شاید با نحوه ارسال اموجی و استیکر در تلگرام آشنایی دقیق نداشته باشید. در این مقاله قصد داریم تا این فرآیند را به شما آموزش دهیم.

آموزش کامل دایرکت اینستاگرام – Farnet

29/03/2015 · در واقع روش ارسال تا حدودی با روش انتشار سایر تصاویر در اینستاگرام مشترک است. برای آغاز ارسال تصاویر در صفحه اصلی و در گوشه بالا سمت راست بر روی علامت دایرکت ضربه بزنید که با صفحه زیر روبرو می‌شوید و اگر قبلا کسی برای …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,