MONAPA

نقد و بررسی اجمالی Galaxy Watch Active2

بررسی گلکسی واچ اکتیو 2 / Galaxy Watch Active2 سامسونگ – زومیت

سامسونگ در گلکسی واچ تلاش کرد تا تجربه کاربر در استفاده از ساعت هوشمند را ارتقا دهد اما ارمغان سامسونگ در زمینه ساعت‌های هوشمند را می‌توان در گلکسی واچ اکتیو ۲ (Galaxy Watch Active 2) دید؛ ساعتی که با رویکردی و طراحی متفاوت پا به میدان گذاشته و …

بررسی تخصصی Galaxy Watch Active 2

05/12/2019 · بررسی تخصصی Galaxy Watch Active 2. محمد شکوری. سامسونگ با معرفی نسخه جدید از ساعت‌های هوشمند خودش نشان داد که برای حضور در این بخش از محصولات پوشیدنی برنامه‌ریزی‌های بلند مدتی انجام داده و قصد دارد …

بررسی ویدیویی ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active2

نقد و بررسی ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active 2 – گلکسی واچ اکتیو 2 مسترربات 9.2 هزار بازدید 1 سال پیش

ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active2 | فروشگاه موبایل …

نقد و بررسی اجمالی ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active2 کمپانی سامسونگ الکترونیکس در روز دوشنبه 5 آگوست سال جاری میلادی (14 مرداد 1398) از افزودن محصولی جدید به سبد اسمارت‌واچ‌های خود خبر داد.

ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active 2 آلومینیومی 40mm

28/03/2020 · نقد و بررسی اجمالی ساعت گلکسی واچ اکتیو 2 ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active2 جدید اکنون از صفحه نمایش قابل تنظیم و ظاهری جدید برخوردار است.

ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch Active2 44mm

Galaxy Watch Active2 دارای صفحه نمایشی با طراحی گرد می باشد که در دو سایز 40 و 44 میلی متر و در 4 رنگ متفاوت و زیبا عرضه می شود که کاربر بنا به سلیقه خود می تواند رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کند.

برچسب‌ها:, , , , ,