MONAPA

گرانترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟

گران‌ترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟+عکس

اقتصادنیوز : کسی که گرانترین خانه در سراسر آمریکا را دارد ۱۶۵ میلیون دلار از قسط وام ساخت خانه را نداده و همین امر باعث شده تا دادگاه ورود کند.

گرانترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟

کسی که گرانترین خانه در سراسر آمریکا را دارد 165 میلیون دلار از قسط وام ساخت خانه را نداده و همین امر باعث شده تا دادگاه ورود کند.

گران‌ترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟/ قسط وام خانه عقب …

فارس نوشت: کسی که گرانترین خانه در سراسر آمریکا را دارد ۱۶۵ میلیون دلار از قسط وام ساخت خانه را نداده و همین امر باعث شده تا دادگاه ورود کند.

گران‌ترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟+عکس

2 روز قبل · گران‌ترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟+عکس. اقتصادنیوز : کسی که گرانترین خانه در سراسر آمریکا را دارد ۱۶۵ میلیون دلار از قسط وام ساخت خانه را نداده و همین امر باعث شده تا دادگاه ورود کند.

گران‌ترین آپارتمان‌ در آمریکا چقدر قیمت دارد؟ – خبرآنلاین

گران‌ترین آپارتمان‌ در آمریکا چقدر قیمت دارد؟. ایسنا به نقل از ریچست نوشت: برخورد کردن به آپارتمان‌هایی که بالای یک میلیون دلار قیمت دارند، در بسیاری از شهرهای آمریکا مساله عجیبی نیست …

گران ترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟/ قسط وام خانه عقب …

گرانترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد / قسط وام خانه عقب افتاد تراکم «طرح های بی فایده» برای خانه دار کردن ایرانی ها + جدیدترین جدول قیمت ها

گرانترین خانه های جهان چقدر قیمت دارد؟

02/11/2642 · مساحت این خانه 10058.4 مترمربع می باشد. بیست و دو حمام و هجده اتاق خواب دارد. دونالد ترامپ مالک این خانه است. قیمت اصلی این خانه ۱۵۰ میلیون دلار است، اما با توجه به بحران اقتصادی، قیمت آن به ۹۵ هزار دلار کاهش یافته است.

فرارو – گرانترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟ – صاحب‌خبر

گزارشات حاکی از آن است که احتمالا طی ماه‌های آینده این خانه با قیمتی کمتر از 500 میلیون دلار به مزایده گذاشته شود. این عمارت از سوی سازندگان آن گرانترین عمارت شهری در سراسر جهان لقب گرفته است.

گرانترین و لوکس ترین خانه های آمریکا + عکس و قیمت | فایندز

گرانترین و لوکس ترین خانه های آمریکا + عکس و قیمت ,House-apartment-prices ,قیمت مسکن در تهران ,سال 94 ,در کرج ,در اهواز ,اصفهان قم همدان پردیس

گرانترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟/ قسط وام خانه عقب …

اخبار اقتصادی خبر خوان ساعدنیوز ساعدنیوز

گران‌ترین آپارتمان‌ در آمریکا چقدر قیمت دارد؟

طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰. ۱۰,۱۹۰,۰۰۰. ریال

گرانترین خانه در آمریکا چقدر قیمت دارد؟/ قسط وام خانه عقب …

گرانترین خانه در آمریکا کسی که گرانترین خانه در سراسر آمریکا را دارد 165 میلیون دلار از قسط …

گران‌ترین خانه‌های آمریکا – ایسنا

به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، بررسی روند معاملات مسکن آمریکا طی ۱۵ سال اخیر نشان می‌دهد که گران ترین خانه های فروخته شده در این کشور بالای ۱۰۰ میلیون دلار قیمت داشته اند.

گرانترین خانه های جهان چقدر قیمت دارد؟

24/08/2021 · گرانترین خانه های جهان چقدر قیمت دارد؟. مساحت این خانه ۱۰۰۵۸.۴ مترمربع می باشد. بیست و دو حمام و هجده اتاق خواب دارد. دونالد ترامپ مالک این خانه است. قیمت اصلی این خانه ۱۵۰ میلیون دلار است، اما …

قیمت خانه های لوکس در آمریکا چقدر است

بررسی‌های جدید نشان می دهد بیشترین میزان خانه های میلیون دلاری آمریکا در شهرهای ساحلی شرقی و غربی این کشور قرار دارد.

خانه لوکس در آمریکا چند؟

28/07/2018 · بیشتر خانه های گران قیمت آمریکا در مناطق ساحلی این کشور قرار دارند و به جز شهرهای کلرادو و …

مقایسۀ قیمت ملک در تهران و آمریکا – تابناک | TABNAK

07/10/2019 · میانگین قیمت ملک در تهران بین ۱۲ تا ۱۳ میلیون در ماه‌های اخیر نوسان داشته است، برج‌های لوکس هم قیمت دقیقی ندارد، هر چقدر بشود بُرید می‌بُرند. البته دستمزد‌های ایران و آمریکا تفاوتی در حد …

خانه لوکس در آمریکا چند؟

28/07/2018 · ۱۰ شهر آمریکا که بیش از سایر شهرهای این کشور میزبان خانه هایی به ارزش یک میلیون دلار و بالاتر هستند عبارت اند از: ۱-سن خوزه-کالیفرنیا: در این شهر ۵۳.۸۱ درصد خانه ها بیش از یک میلیون دلار قیمت …

15 گرانترین خانه و مجلل ترین قصر ها دنیا + تصاویر

گرانترین خانه دنیا کجاست و متعلق به کیست؟ در میان هزاران ویلا و قصر مجلل روی کره ی زمین هستند خانه هایی که به دلیل امکانات ویژه و منطقه ای که قرار دارند قیمت باورنکردنی دارند.

گران‌ترین خانه در آمریکا+تصاویر

این خانه دارای نایت کلاب یا کلوب شبانه با اتاق‌های وی ای پی و مجوعه سوئیت با اتاق خواب اصلی است. انتظار می‌رود که این خانه در اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی به فروش برسد.

گرانترین خانه فروشی در آمریکا را ببینید- اخبار رسانه ها …

خبرگزاری تسنیم: خانه ای با یازده اتاق خواب که نزدیک به 140 میلیون دلار قیمت دارد.

گران ترین خانه تهران چقدر قیمت دارد؟ قیمت گرانترین خانه در …

گران ترین خانه تهران چقدر قیمت دارد؟ قیمت گرانترین خانه در تهران. یک دستگاه آپارتمان ۵۰۰ متری واقع در زعفرانیه با مبلغ ۲۷ میلیارد تومان معامله می‌شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,